Цикл лекцій для працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України

У Секретаріаті Кабінету Міністрів України завершився цикл лекцій з питань запобігання корупції, організований Інститутом вищої кваліфікації в рамках договору між Секретаріатом КМУ та КНТЕУ.

Протягом року Івасиним Олександром Романовичем, канд. юрид. наук, начальником юридичного відділу КНТЕУ проведено 4 лекції для 400-х працівників Секретаріату:

1. "Конфлікт інтересів. Фінансовий моніторинг".
  2. "Закон України “Про запобігання корупції": поняття, зміст та основні засади".
  3. "Особливості застосування Закону України "Про запобігання корупції" в органах державної влади".
  4. "Фінансовий контроль. Підготовка та подача електронної декларації".

остання редакція 17.12.2018
Vega