logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Правовий сектор РСС ФМТП відвідав Верховний Суд України

Загальна інформація

Студенти КНТЕУ, члени Правового сектору РСС ФМТП, відвідали з екскурсією Верховний Суд України, яку організували наші нові партнери – ELSA Kyiv, за що ми їм вдячні!

Вважаємо, що це гарне продовження реалізації та доповнення до проекту Правового сектору РСС ФМТП «Доступна влада», метою якого є наближення студентства до органів державної влади, ознайомлення з їх структурою та роботою. Наживо краще ніж на словах, чи не так?

Екскурсанти були вражені розкішшю, вишуканістю та витонченістю інтер’єру цієї історичної будівлі, адже Кловський палац – це унікальна архітектурна пам’ятка України.


ДОВІДКА:

• Верховний Суд — найвищий суд у системі судоустрою України, який забезпечує сталість та єдність судової практики в порядку та спосіб, визначені процесуальним законом. Це касаційна інстанція, у певних випадках — суд першої або апеляційної інстанції.

• Кловський палац — пам'ятка архітектури національного значення XVIII століття у Києві; одна з будівель Верховного Суду України. Споруджений у 1756 році для розміщення почесних гостей Києво-Печерської лаври. Назва походить від місцевості Клов, де розташований палац.

08.12.2018
42265
606
остання редакція 29.05.2019
43220