Випуск слухачів в Апараті Верховної Ради України

Протягом жовтня-грудня 2018 року Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ реалізовував професійну програму підвищення кваліфікації в галузі знань "Публічне управління та адміністрування" для працівників Апарату Верховної Ради, які працюють в Апараті перший рік. А 13 грудня 2018 року відбулося урочисте вручення слухачам свідоцтв про підвищення кваліфікації.

Підсумовуючи, Перший заступник Керівника Апарату Верховної Ради – керуючий справами Петро Боднар висловив вдячність ректору Київського національного торговельно-економічного університету Мазаракі Анатолію Антоновичу за ефективну співпрацю щодо підвищення кваліфікації працівників Апарату, яка триває вже 3 роки поспіль.

Учасники програми поділилися своїми враженнями від освітнього процесу, особливо відзначивши його високий рівень та рівень професорсько-викладацького складу університету: Дугінець Г. В., к.е.н., доцента, Шниркова О. О., к.е.н., доцента кафедри міжнародних економічних відносин, Уманціва Ю. М., д.е.н., професора кафедри економічної теорії та конкурентної політики, Зазимко О. В., к.псих.н., доцента, Миронця С. М., к.псих.н., доцента кафедри психології, Дубовик Т. В., д.е.н., професора, завідувача кафедри журналістики та реклами, Науменко Р. А., д.н. з держ.упр., професора кафедри публічного управління та адміністрування, Волобуєва М. І., к.мед.н., доцента кафедри менеджменту, Тесленко Н. О., к.філол.н., доцента кафедри сучасних європейських мов.

Новина на офіційному веб-порталі Верховної Ради України

остання редакція 17.12.2018