logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Відкриття підприємницького клубу "YEP CLUB KNUTE"

Загальна інформація

У KNUTE HUB відбулось довгоочікуване відкриття "YEP CLUB KNUTE" -  підприємницького клубу YEP на базі КНТЕУ.

Усі охочі мали змогу 12 грудня 2018 року познайомитися з локальними менеджерами клубу: Федорова Марина (event manager), Шараєвська Анна (SMM manager), Костенко Максим (community manager), Дмитрієнко Владислава (community manager).

Спікерами події були Віса Нагієва - менеджер інкубаційної програми "YEP" та Олексій Надточій - головний операційний директор (Chief Operating Officer) GiftHub.

Віса Нагієва поділилася зі слухачами інформацією про мережу академічних стартап-інкубаторів "YEP" та етапами прийому в "YEP! Starter".

Олексій Надточій розповів, як разом з командою пройшов тяжкий, але захоплюючий шлях від зародження ідеї до її успішної реалізації у вигляді стартапу GiftHub (переможці програми Yep! Starter).

Студентам дуже сподобалась ця щира історія, тому одразу після виступу вони активно ставили питання та брали участь у дискусії.

У клубі відбуватимуться зустрічі з підприємцями, обговорення нових ідей та проектів, тематичні перегляди фільмів та відеолекцій. Найголовніше – студенти університету знатимуть, куди їм йти і до кого звернутися за порадою, якщо у них виникає ідея і бажання розвинути її у стартап.

Стань учасником клубу - заповни реєстраційну форму.

12.12.2018
42265
776
остання редакція 17.12.2018
Vega