logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Логістичний вікенд викладачів кафедри торговельного підприємництва та логістики КНТЕУ

Загальна інформація

Викладачі кафедри торговельного підприємництва та логістики КНТЕУ Світлана Лиса та Людмила Харсун 14-15 грудня 2018 року взяли участь у заходах наймасштабнішої події року для фахівців галузі логістики та управління ланцюгами постачання – Logistics Winter Camp. Це зимовий табір для професіоналів, який передбачає два дні інтенсивних воркшопів, виступи кращих експертів-практиків, місце для обміну знаннями. Учасниками Logistics Winter Camp були логістичні оператори, транспортні компанії, національні та міжнародні перевізники, складські оператори, дистриб’юторські компанії тощо. Лідери логістичного ринку України, США, Європи поділилися історіями успіху управління ланцюгами постачання.

Представники КНТЕУ дізналися про нові тренди, технології та інновації в логістичному бізнесі, які диктують потребу в розвитку нових професійних компетентностей і мають бути враховані в навчальних програмах дисциплін логістичного спрямування.

Вікенд був насичений інформацією та знайомствами. Викладачі встановили нові контакти з представниками логістичного ринку та окреслили напрями майбутньої співпраці.

Дякуємо Kyiv Logistics school – організаторам Logistics Winter Camp, за люб’язно надану можливість та запрошення!

Кафедра висловлює сподівання на продовження співпраці й надалі.

15.12.2018
42265
789
остання редакція 29.05.2019
43220