КНТЕУ в просвітницькому проекті «Я маю право» з нагоди Всеукраїнського тижня права

Київський національний торговельно-економічний університет взяв участь у просвітницькому проекті «Я маю право» з нагоди Всеукраїнського тижня права, який був організований Головним територіальним управлінням юстиції в місті Києві за сприянням Департаментів освіти і науки міста Києва та Київської області, де було проведено змагання для школярів із правового брейн-рингу «Кубок правничих лідерів» та розміщена локація КНТЕУ з профорієнтаційними матеріалами, у приміщенні Палацу культури «Дарницький». 15 грудня 2018 року на заході КНТЕУ презентували:

• Ярошенко Людмила Вячеславівна, директор Центру профорієнтаційної роботи;
  • Терещенко Ярослава Юріївна, спеціаліст І категорії Центру профорієнтаційної роботи;
  • Мельниченко Руслан Володимирович, асистент кафедри загальноправових дисциплін – куратор студентів ФМТП;
  • студенти факультету міжнародної торгівлі та права, вболівальники правового брейн-рингу «Кубок правничих лідерів»: Бєлінська Валерія 1-19, Петракова Світлана 2-9, Коцек Андрій 2-21, Похилюк Софія 1-19, Дудіна Тетяна 1-19, Єрохіна Дарія 1-19, Цимбал Ірина 2-11, Дадіані Тамара 2-11, Волошин Богдан 1-2аб, Клімова Єлизавета 1-12, Заболотна Юлія 1-12, Гриб Дмитро 1-17, Рибаков Олександр 2-8, Степанець Олексій 2-23, Пужайло Юрій 2-23, Мартиненко Анастасія 2-23, Коваленко Ксенія 2-21, Вербовська Ангеліна 2-21.

Представники КНТЕУ ознайомили всіх охочих із переліком спеціальностей, перевагами навчання, яскравим студентським життям, можливістю профорієнтаційної підтримки в процесі вибору профілю навчання і сфери майбутньої професійної діяльності.

Захід відбувся в теплій та дружній атмосфері. Активні студенти-правники найкращого, топового Київського національного торговельно-економічного університету підтримали школярів, зміцнивши їх бажання знати і відстоювати свої права!

Активна профорієнтаційна робота серед учнівської молоді – запорука успіху та гарної вищої освіти для школярів.

Чекаємо на Вступі-2019!

15.12.2018