Фінальний майстер-клас освітнього проекту "MESH BUSINESS COURSE"

Фінальний Master Class #5 освітнього проекту "MESH BUSINESS COURSE" відбувся 13 грудня 2018 року.

Він розпочався виступом ментора та розробника бізнес-курсу Олени ЄВДОЧЕНКО – к.е.н., доцента кафедри міжнародної торгівлі та маркетингу, яка присвятила свій виступ розповіді студентам про деталізовану суть поняття інтегрованих маркетингових комунікацій та наскільки вони важливі для розвитку бізнесу і, зокрема, мережевого бізнесу в сьогоднішній динамічній реальності.

Також у майстер-класі взяла участь член Європейської молодіжної координаційної ради міжнародної network компанії Олена РУДИК. Вона поділилась зі студентами власним 7-річним практичним досвідом, а також особистими лайфхаками та експертизою у сфері міжнародного маркетингу.

Хедлайнером фіналу зустрічі зі слухачами курсу став Олексій СЕВРУК – світовий top-лідер індустрії Network Business, відомий мотиваційний спікер, співавтор книги з Іцхаком ПІНТОСЕВИЧЕМ «Самий Простий Шлях у Бізнес». Кожен з присутніх на зустрічі у фіналі отримав від Олексія примірник цієї книги в подарунок!

Освітній проект “MESH BUSINESS COURSE” відбувається за сприянням та на базі Київського національного торговельно-економічного університету!

остання редакція 19.12.2018
Vega