Атестація магістрів в Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ

В Інституті вищої кваліфікації КНТЕУ з 27 листопада по 19 грудня 2018 року відбувалися засідання екзаменаційних комісій із захисту випускних кваліфікаційних робіт студентами, які здобувають другу вищу освіту за освітнім ступенем "Магістр".

Усього комісіям було представлено 47 робіт студентів спеціальностей: "Менеджмент" (спеціалізацій: "Бізнес-адміністрування", "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", "Готельний і ресторанний менеджмент"), "Облік і оподаткування", "Економіка" ("Економіка підприємства"), "Маркетинг" (спеціалізації "Рекламний бізнес") і "Фінанси, банківська справа та страхування" (спеціалізації "Фінансове посередництво").

Тематика випускних кваліфікаційних робіт магістрів присвячена актуальним питанням фінансової, управлінської, маркетингової, зовнішньоекономічної діяльності підприємств, розвитку підприємств туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, удосконаленню бухгалтерського і податкового обліку. Зокрема, висвітлено такі напрями наукових досліджень: управління проектами, передумови створення нового підприємства, управління кадровим потенціалом, матеріальне стимулювання праці на підприємстві та напрями його удосконалення, управління операціями з експорту та імпорту, стратегії виходу підприємств на зовнішній ринок, оцінка фінансового стану та управління власним капіталом, удосконалення обліку в умовах застосування інформаційних технологій, планування рекламної діяльності, маркетингова стратегія та комунікаційна діяльність підприємств тощо.

Студенти продемонстрували високу якість досліджень та достойно презентували їх екзаменаційним комісіям, у складі яких традиційно були присутні керівники бізнес-структур.

остання редакція 29.05.2019