Початок казкових подій і чарівної атмосфери: у КНТЕУ пройшов конкурс-огляд на краще новорічне оформлення гуртожитку

Грудень - це початок казкових подій, містичних пригод і чарівної атмосфери. Час, коли ти в очікуванні фантастичного дива, коли настрій віщує, що вже починається неймовірне свято.

Звісно, вся ця атмосфера не може обійтися без новорічних атрибутів. Кожен оздоблює свою домівку, задля отримання більше позитивних емоцій. І хто, як не студенти КНТЕУ, чекають ці свята найбільше?!

21 грудня 2018 року відбувся конкурс-огляд на краще новорічне оформлення гуртожитку. Усі мешканці гуртожитків долучились до цього новорічного конкурсу. Вони намагалися створити неймовірний затишок та передати цей святковий настрій усім навколо.

Наше вельмишановне журі у складі: дирекції студентського містечка – директора  Последнік Ірини Михайлівни, заступника директора студентського містечка Сиси Олени Володимирівни; заступників деканів з навчально-виховної роботи: ФМТП – Гончарової Юлії Анатоліївни, ФТМ – Комахи Володимира Олександровича,ФФБС – Антонюка Олександра Андрійовича; завідувача гуртожитку №1 – Мандрик Олени Миколаївни; завідувача гуртожитку №2 – Белешко Любові Федорівни; завідувача гуртожитку №3 – Скіби Надії Василівни; завідувача гуртожитку №4 – Базилюк Галини Іванівни; завідувача гуртожитку № 6 – Лозіцької Любові Леонідівни; представників РСС гуртожитків - потрапили до казки й на одному подиху розподілили місця таким чином:

1 місце - гуртожиток № 1,

2 місце - гуртожиток № 3,

3 місце - гуртожиток № 4.

Дякуємо всім, хто доклав зусиль до створення своїх домівок такими яскравими, чарівними і святковими, та подарував усім величезний заряд радості і позитивних емоцій.

Бажаємо всім гарного закінчення сесії та вітаємо з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим.

Веселих вам свят!

Олександра Лавринович (ФЕМП 3-11)

остання редакція 27.12.2018
Vega