logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Новорічне свято для дітей

Загальна інформація

КНТЕУ радо зустрів дітей та їх батьків - співробітників та студентів університету на новорічному святі 22 грудня 2018 року.

Сповнений безліччю дитячих щасливих обличь і палаючих від захоплення очей був Конгрес-центр університету: дітки танцювали, співали пісень, знайомилися, водили хороводи, малювали, охоче брали участь у конкурсах, проте, звичайно, чекали на головного гостя.

Цього року Снігуроньці й Діду Морозу, окрім дівчаток-крижинок, допомагали розважати діток і велетенські казкові звірята – символи факультетів, що викликало неабиякий ажіотаж. Нові персонажі нині можуть сміливо конкурувати з Дідом Морозом за кількістю охочих зробити з ними фото!

Піднесений, веселий настрій діток – це найкращий подарунок для батьків, організаторів свята та адміністрації університету. Кожен, хто завітав на свято, отримав солодкий подарунок та безліч емоцій, а батьки, які охоче пританцьовували і фотографувалися з казковими персонажами, довели, що свято відбулося якнайкраще!

Тож бажаємо вам, щоб у такому піднесеному настрої пройшли всі новорічні свята!

І як побажали Дід Мороз зі Снігуронькою: "Щастя ясного! Здоров'я міцного! Добрих новин! Світлих стежин!" - нехай так і буде у Новому році.

22.12.2018
42265
1599
остання редакція 27.12.2018
Vega