Світла пам'ять: пішов із життя професор Григорій Фокович Хоружий

25 грудня 2018 року передчасно пішов із життя Григорій Фокович Хоружий - доктор філософських наук, професор, нагороджений почесною грамотою РНБО України і МОН України.

Пішов у вічність відомий учений, дипломат, посол України при Святому Престолі (Ватикан), Академік Академії наук вищої освіти України. Працював на кафедрі філософських та соціальних наук з 2015 р.

Григорій Фокович Хоружий — непересічний учитель, педагог, наставник, вихователь. Він  опублікував понад 100 наукових праць, 6 самостійних та співавтор кількох колективних монографій.

Ректорат, співробітники Київського національного торговельно-економічного університету, учні глибоко сумують з приводу смерті талановитого педагога і дипломата, професора, учителя від Бога — Григорія Фоковича Хоружого.

Світла пам’ять Григорію Фоковичу!

Прощання з доктором філософських наук, професором кафедри філософських та соціальних наук Хоружим Григорієм Фоковичем відбудеться 28 грудня 2018 року о 12:00 у ритуальному залі центрального входу Лісового кладовища (вул. Крайня, 3).

Відїзд автобусу КНТЕУ від центрального входу університету (вул. Кіото, 19)
28 грудня 2018 року об 11:15.

остання редакція 27.12.2018
Vega