Результати ІІІ етапу ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

В Київському університеті імені Бориса Грінченка 2 грудня 2018 року відбувся ІІІ (міський) етап ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 46 студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації (переможців ІІ етапу), в тому числі 4 студенти КНТЕУ.

За результатами конкурсу ІІІ почесне місце посіла Давидкевич Аліна Олександрівна (І курс, ФМТП, 3 група), науковий керівник, доц. канд. філол. наук Гопанчук Ірина Григорівна.

Щиро вітаємо переможницю та її керівника.

Бажаємо подальших успіхів і нових досягнень!

02.12.2018
остання редакція 12.01.2019