Турнір з соціології, соціальної роботи, історії благодійництва

Запрошуємо 6 квітня 2019 року вступників-2019 до участі у турнірі з соціології, соціальної роботи, історії благодійництва.

До уваги вступників
 Київського національного торговельно-економічного університету.

З’явилась можливість навчання за спеціальністю 054 «Соціологія».

Для тих, хто планує навчатися у Київському національному торговельно-економічному університеті (далі – КНТЕУ) на факультеті обліку, аудиту та інформаційних систем за спеціальністю «Соціологія» пеціалізація «Соціологія економічної діяльності, ступінь «бакалавр») сформовано дві конкурсні пропозиції.

Відкрита конкурсна пропозиція передбачає такий перелік предметів ЗНО (бюджет і контракт):

• «Українська мова та література»;
  • «Математика»;
  • «Іноземна мова» або «Історія України».

Небюджетна конкурсна пропозиція передбачає такі предмети ЗНО (контракт):

• «Українська мова та література»;
  • «Історія України»;
  • «Іноземна мова» або «Географія».

Вступайте до КНТЕУ та ставайте фахівцями із сучасної спеціальності – «Соціологія»!

Ви можете здобути освіту, яка дозволить забезпечити Вас стабільною, престижною роботою навіть за складних соціально-економічних умов! Випускники факультету обліку, аудиту та інформаційних систем є конкурентоздатними на ринку праці, тому що мають необхідні знання і навички формування, збереження, накопичення, використання та оцінювання найціннішого ресурсу – інформації! Особливо актуальною і дійсно затребуваною часом є соціальна інформація.

Випусковою кафедрою за спеціальністю «Соціологія» є кафедра філософських та соціальних наук, на якій працюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники і яка має необхідний аудиторний фонд, сучасну комп’ютерну техніку, матеріально-технічне та методичне забезпечення. Якщо хочете більш детально ознайомитись з нашою діяльністю – ласкаво просимо на сторінку кафедри на сайті університету.

Програма підготовки фахівців з соціології передбачає здобуття знань та навичок комплексного управлінського та психолого-педагогічного впливу на стан і поведінку соціальних груп та окремих людей у різних ситуаціях при захисті їх соціальних прав та свобод; уміння аналізувати та оцінювати соціальні явища та конфліктні ситуації; компетентно розробляти заходи оптимального розв’язання соціальних проблем; осмислення пізнавальних можливостей соціально-економічного підходу до вивчення суспільства; використання набутих аналітичних навичок для аналізу новітніх трансформаційних процесів у сучасному соціумі та ін.

Основні напрями діяльності соціологів:

• соціологічні дослідження;
  • соціальний моніторинг життєдіяльності соціуму;
  • робота соціологічної служби в структурі підприємств, установ, організацій різних форм власності;
  • просвітницько-профілактична та інформаційно-рекламна діяльність, спрямована на запобігання негативним суспільним та особистісним явищам;
  • оцінювання соціально-економічних процесів;
  • профорієнтація та ін.

Можливі посади:

• соціолог;
  • керівник соціологічних комерційних компаній;
  • фахівець наукових і науково-дослідних установ;
  • керівник консалтингових та аналітичних компаній;
  • консультант соціальних проектів і програм;
  • спеціаліст відділу зв’язків із політичними партіями, громадськими організаціями;
  • спеціаліст із підбору персоналу;
  • консультант з питань управління організацією;
  • спеціаліст-консультант із маркетингу;
  • державний службовець, фахівець з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю у державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування;
  • експерт аналітичних служб центральних органів державної виконавчої влади;
  • викладач соціогуманітарних та суспільствознавчих дисциплін та ін.

ШАНОВНИЙ ВСТУПНИК!

Якщо ти подав заяву на вступ до нашого університету на спеціальність 054 «Соціологія» – ти зробив правильний вибір!

02.02.2019
остання редакція 06.03.2019