Стажування професора кафедри туризму та рекреації КНТЕУ у Польші

Розробка новітніх методик викладання у вищій школі та апробація європейських стандартів  до освітнього процесу є одними з пріоритетних сфер, що входять до кола інтересів працівників Київського національного торговельно-економічного університету.

Так, професор кафедри туризму та рекреації Олександр Гладкий у період з жовтня 2018 року по січень 2019 року пройшов тримісячне закордонне стажування у м. Пшеворськ (Przeworsk), Польща на тему: "Сучасний університет в системі Європейської освіти: методи викладання, науково-педагогічного розвитку, дистанційного навчання та інтернаціоналізації викладацького процесу".

Організатором тренінгів виступила Вища соціально-економічна школа (Higher School of Social and Economic) у м. Пшеворськ (Przeworsk), Польща.

В межах навчання розглядалися такі модулі:

• "Технології дистанційного навчання в педагогічному процесі";
  • "Ефективні методи в педагогіці";
  • "Впровадження Європейських стандартів до освітнього процесу. Болонський процес";
  • "Інноваційні технології в педагогічному процесі";
  • "Сучасні методики і методичні прийоми реалізації педагогічного процесу".

За результатами проходження навчання Олександр Гладкий успішно склав іспит та отримав сертифікат міжнародного зразка:  № IFC-WSSG | WK| 2018-222.

остання редакція 04.02.2019