Літня школа Summer Term 2019 Бізнес-школи «Ауденсія» (м. Нант, Франція)

У межах угоди про співробітництво між КНТЕУ та Бізнес-школою «Ауденсія» студентам КНТЕУ надається можливість взяти участь у Літній школі з напрямку «Європейські практики з маркетингу та менеджменту», яка відбудеться з 20 травня по 12 липня 2019 року у м. Нант.

Студенти можуть пройти весь 8-ми тижневий курс програми або обрати тижні, які відповідають їхнім потребам та інтересам. Щотижня студенти вивчають один з курсів модуля на вибір. Навчання в Літній школі Summer Term проводиться англійською мовою.

Також, усі бажаючі мають змогу відвідувати курси французької мови.

Навчання для студентів КНТЕУ у Літній школі безкоштовне! Переліт, проживання, харчування та інші витрати здійснюються за рахунок студентів.

Заявки необхідно подати з 25 по 27 лютого (з 14:00 до 17:00 години).

Форма заявки

За додатковою інформацією та для реєстрації звертатися до Центру європейської освіти КНТЕУ (вул. Кіото, 21, навчальний корпус «Д» ауд. 229, тел.: 531-48-36, e-mail: eecenter@knteu.kiev.ua).

остання редакція 08.02.2019