Другий секретар відділу культури і освіти Посольства Японії в Україні Хошино Юіті відвідав КНТЕУ

Київський національний торговельно-економічний університет відвідав другий секретар відділу культури і освіти Посольства Японії в Україні Хошино Юіті.

Пан Юіті виступив з лекцією "Японія: вища освіта, державні програми навчання". Під час виступу дипломат ознайомив присутніх з рівнем сучасних відносин між Україною та Японією, з особливостями навчання та подальшого працевлаштування в Японії.

Хошино Юіті розповів про вимоги до кандидатів, які зацікавлені в стажуванні або навчанні в Японії, а також дав поради щодо успішного подолання всіх етапів відбору.

Лекція викликала неабиякий інтерес, про що свідчать численні запитання присутніх.

остання редакція 14.02.2019
Vega