День гостинності на кафедрі вищої та прикладної математики для учнів гімназії № 59 ім. О. Бойченка

Викладачі кафедри вищої та прикладної математики ФФБС КНТЕУ 11 лютого 2019 року провели день гостинності для учнів гімназії № 59 ім. О. Бойченка, з якою університет має тривалі дружні стосунки.

Захід розпочався з демонстрації фільму про КНТЕУ, виступів керівника центру профорієнтаційної освіти Ярошенко Л. В. та викладачів факультету фінансів і банківської справи, студдекана, які розповіли про особливості майбутньої вступної кампанії, правила прийому до університету, цікаве університетське життя.

Особливу зацікавленість у школярів викликала зустріч із деканом ФФБС Канєвою Т. В., яка надзвичайно цікаво і дохідливо розповіла про престижні і важливі спеціальності, які можна набути, навчаючись на факультеті.

Майбутні вступники ознайомились з університетом, умовами студентського дозвілля, відвідали лабораторії, аудиторії, бібліотеку з найсучаснішим обладнанням, поспілкувались з викладачами і отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Сподіваємось, ця зустріч допоможе випускникам правильно обрати свою майбутню професію і чекаємо на них!

остання редакція 14.02.2019
Vega