logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS +: представник КНТЕУ викладає в Університеті Парі-Ест Кретей

Загальна інформація

Протягом 11-15 лютого 2019 року директор Центру європейської освіти, доцент кафедри туризму та рекреації Дупляк Тетяна Петрівна перебувала в Університеті Парі-Ест Кретей (м. Париж, Франція) у рамках програми Європейського Союзу Еразмус+ «Навчальна (академічна) мобільність».

Метою візиту була участь в програмі заходів Міжнародного тижня, на якому були присутні представники закладів вищої освіти Німеччини, Іспанії, Китаю, Польщі та Литви. Програмою заходу було передбачено презентацію кожного закладу вищої освіти та обговорення напрямів можливого співробітництва, зокрема в рамках програми Еразмус+.

Однією з умов участі в програмі Міжнародного тижня було викладання англійською мовою для студентів Університету Парі-Ест Кретей (UPEC). Дупляк Т. П. провела лекційні заняття на тему «Тренди в туризмі», під час яких було розглянуто теоретичні засади та історичні аспекти розвитку туризму, проаналізовано тенденції розвитку міжнародного туризму та оцінено його соціально-економічний вплив. Особливу увагу було зосереджено на порівняльному аналізі показників розвитку міжнародного туризму в Україні та Франції.

У рамках візиту до Університету Парі-Ест Кретей також відбулися робочі наради з представником міжнародного відділу Carole Torriero та Еразмус координатором Ana Megrelishvili, на яких було обговорено питання реалізації спільного проекту ЄС Еразмус+, а також напрями поглиблення співпраці поза проектом щодо реалізації програм студентського обміну та подвійного дипломування. 

15.02.2019
42265
1291
остання редакція 20.02.2019
42265