Оголошеннявсі

Перемога за перемогою: студентки КНТЕУ чемпіонки Кубку України з легкої атлетики (м. Київ)

На завершення зимового змагального сезону наші студентки КНТЕУ з особистими рекордами та високими результатами здобули феєричну перемогу на Кубку України з легкої атлетики, який відбувся 16 лютого 2019 року у м. Київ.

І знову наші чемпіонки стали кращими:

• І місце - Шкурко Вікторія (ФФБС 4 курс 9 група) – біг на дистанції 1500 метрів з результатом 4.31,63;
  • І місце - Ястреб Ярослава (ФФБС 4 курс 4 група) – біг на дистанції 2000 метрів з перешкодами з результатом 6.37,52.

Результат Ярослави став кращим результатом зимового змагального сезону 2019 року в Україні.

Вітаємо наших чемпіонок та їх наставників - заслуженого тренера України,  старшого викладача кафедри фізичної культури Приходька Віталія Миколайовича та старшого викладача кафедри фізичної культури Ковальову Анастасію Олександрівну, і бажаємо подальших перемог.

16.02.2019
остання редакція 25.02.2019