Оголошеннявсі

Всеукраїнська науково-практична конференція «Безпека соціально-економічних процесів в кіберпросторі»

Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь
у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Безпека соціально-економічних процесів в кіберпросторі»,
яка відбудеться 27 березня 2019 року о 10:00

ПРОГРАМА

Місце проведення: Київський національний торговельно-економічний університет: м. Київ, вул. Кіото 19 (Конгрес-центр).

Співорганізатор конференції: Департамент кіберполіції Національної поліції України.

• РЕЄСТРАЦІЯ З 09:00 у Гранд-холі корпусу "А" (вул. Кіото,19)
  • ПОЧАТОК О 10:00 (Конгрес-центр КНТЕУ)

Мета конференції: обмін досвідом у сфері безпечного функціонування кіберпростору в економічних, соціальних, адміністративних  процесах, боротьби із кіберзлочинністю, захисту інформації в комп’ютерних системах і мережах.

Наукові напрями:

• Кібербезпека в Україні: основні напрями забезпечення.
  • Інформаційні технології у боротьбі з кіберзлочинністю.
  • Кіберзахист на підприємстві: реалізація принципів.
  • Криптографічні методи захисту інформації.

Запланована участь у конференції провідних науковців з кіберзахисту, освітян,  фахівців-практиків ІТ-галузі.

остання редакція 26.03.2019