logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вручення державних дипломів Франції

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 21 лютого 2019 року відбулося вручення дипломів Французької Республіки студентам та випускникам КНТЕУ, які минулого року успішно завершили своє навчання за програмою подвійного дипломування з Університетом Гренобль Альпи.

На церемонії вручення були присутні представники Посольства Франції  в Україні – Сільвен Ріголле, Аташе з питань університетського і наукового співробітництва, та Ольга Хворостянко, координатор Campus France.  

Ректор Мазаракі А. А. привітав студентів та випускників університету з успішним завершенням навчання та побажав їм успіхів у подальшому удосконаленні рівня професійних компетенцій.

КНТЕУ вітає з такими досягненнями: Буславця Станіслава, Гальцеву Станію, Грасевич Інну, Жежеру Анну, Коваленко Анастасію, Лапко Анну, Маньковського Богдана, Масюк Валерію, Пашаєву Гюльяз, Потоцьку Аліну!

Користуючись нагодою, почесні гості відвідали експозицію, присвячену Дню рідної мови. Велике враження справив на них концерт з цієї нагоди, організований силами іноземних студентів, що навчаються в КНТЕУ.

21.02.2019
42265
1457
остання редакція 22.02.2019
42265