Cрібло на відкритому Чемпіонаті м. Києва зі спортивної аеробіки серед студентів

Збірна факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету (ФМТП КНТЕУ) посіла ІІ місце та отримала срібло в номінації «Аеро денс» на відкритому Чемпіонаті м. Києва зі спортивної аеробіки серед студентів, що відбувся 3 березня 2019 року.

КНТЕУ представили:

• Заславська Владислава, ФМТП 2-20 (тренер),
  • Павлик Карина, ФМТП 3-4,
  • Сержанова Вікторія, ФМТП 3-5,
  • Іванюк Марія, ФМТП 3-14,
  • Гостєва Аліна, ФМТП 2-4,
  • Філоненко Марія-Вікторія, ФМТП 2-4,
  • Волик Марина, ФМТП 2-20,
  • Охріменко Ангеліна, ФМТП 2-7.

Чемпіонат організовано за сприянням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України.

Багато зусиль було докладено на шляху до змагань задля бажаного призового місця: щоденні виснажливі тренування та травми -  все це лише мотивувало дівчат розвиватись та йти вперед до перемоги!

Дякуємо тренерам-викладачам Янченко Ірині Миколаївні та Дембіцькій Олені Олександрівні за безмежну підтримку та віру в сили команди.

03.03.2019
остання редакція 11.03.2019