Атланти КНТЕУ - найсильніші: перемога на Чемпіонаті України з перетягування канату

На Чемпіонаті України з перетягування канату серед студентів і відкритого Кубку Києва 2 чоловічі й 2 жіночі збірні КНТЕУ стали беззаперечними лідерами.

• У Чемпіонаті України з перетягування канату серед студентів маємо високі результати:

перший склад чоловічої збірної КНТЕУ посів - І місце;

друга чоловіча збірна – посіла ІІ місце.

• На відкритому Кубку Києва:

перший склад чоловічої збірної КНТЕУ посів І місце;

другий склад – ІІІ місце;

перша жіноча збірна –  І місце;

друга жіноча збірна – ІІІ місце.

Підтримували збірні КНТЕУ найсильніший стронгмен України Новіков Олексій та найсильніша жінка світу Ольга Лящук.

Дякуємо за наполегливу працю незмінному тренеру та капітану "Атлантів" Цибровському Артему та капітанам Пінчук Карині, Пугачу Михайлу, Кобиляцькій Владлені, старшому викладачу кафедри фізичної культури Черепову Олексію Володимировичу.

Переконані, що незабаром на арені найсильніших чоловіків та жінок світу з’являться нові імена, що виросли і з’явилися в КНТЕУ.

Вітаємо та пишаємося!

09.03.2019