logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Адвокатка, експертка у сфері захисту прав людини Анна Саєнко розповіла про домашнє насильство

Загальна інформація

Адвокатка, експертка у сфері захисту прав людини Анна Саєнко 15 березня 2019 року роз’яснила суть обмежувального припису як новели Цивільного процесуального кодексу України, підстави для звернення до суду та детально зупинилася на умовах його застосування на практиці студентам ФМТП спеціалізації «Право».

Гість провела лекцію «Домашнє насильство: що потрібно знати та як допомогти в рамках цивільного процесу» на запрошення старшого викладача кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права  Колотілової І. О. в рамках дисципліни «Цивільне процесуальне право».

Лектор пояснила студентам суть понять домашнього насильства та насильства загалом,  виділила та проаналізувала види насильства та основні ознаки, які свідчать про його наявність.

Разом зі студентами було розвінчано основні стереотипи з вказаних питань, які існують у сучасному суспільстві. Особливу увагу Анна Саєнко звернула на механізми та напрямки роботи юристів у справах, які мають ознаки наявності домашнього насильства. 

15.03.2019
42265
646
остання редакція 18.03.2019
Vega