Засідання круглого столу німецькою мовою «Особистісний розвиток фахівця як основний фактор конкурентоспроможності»

У КНТЕУ 14 березня  2019 року відбулося засідання круглого столу німецькою  мовою «Особистісний розвиток фахівця як основний фактор конкурентоспроможності», до участі у якому були запрошені студенти всіх факультетів університету. У засіданні взяли участь 10 студентів.

Метою роботи круглого столу було конструктивне обговорення ролі особистісного розвитку фахівця в інтеграційних процесах в економічній, виробничій та інших сферах життєдіяльності соціуму.

Круглий стіл проходив в атмосфері взаєморозуміння, поваги та співробітництва. Студенти змогли зацікавити аудиторію своїми виступами та отримали численні запитання.

Найбільш вагомий внесок зробили такі студенти:

1. Свистун Анастасія ФРГТБ 2-8,
  2. Пугайло Катерина ФРГТБ 3-12,
  3. Даєва Єлизавета ФРГТБ 1-14,
  4. Бабік Наталія ФРГТБ 1-9,
  5. Левченко Ярослав ФМТП 2-2,
  6. Ріпенко Дар’я ФРГТБ 3-5,
  7. Лічман Дарія ФМТП 3-18.

Дякуємо всім учасникам!

Бажаємо успіхів і подальших звершень!

З повагою - кафедра іноземної філології та перекладу.

остання редакція 19.03.2019
Vega