Команда ФРГТБ КНТЕУ у півфіналі Київської Студентської Ліги Сміху

Команда КВН КНТЕУ "С краешку" брала участь у відбірковому етапі Київської Студентської Ліги Сміху, що відбувався в Національному університеті харчових технологій 16 березня 2019 року. Вдало зігравши з 15-ма командами, учасники "С краешку" вибороли право пройти до півфіналу.

Учасниками команди є студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу:

• Овсієнко Кирило (4 курс 11 група),
  • Суровцева Дар‘я (2 курс 7 група),
  • Горська Анастасія (2 курс 4 група),
  • Бадашов Ілля (2 курс 4 група),
  • Литовченко Владислав (2 курс 19 група).

Опікуватиметься командою актриса студії "Квартал 95", «Чёрный квадрат» та «Країна У» Христина Понунаєва.

Бажаємо успіху в наступному етапі!

остання редакція 20.03.2019
Vega