Відкрита лекція експерта-практика в рамках вивчення дисципліни «Експертиза товарів»

З ініціативи кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ в рамках програми дисципліни «Експертиза товарів» 18 березня 2019 року відбулася відкрита лекція завідувача відділу товарознавчих досліджень та досліджень об’єктів інтелектуальної власності Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Голови Інни Георгіївни на тему «Особливості проведення судової товарознавчої експертизи».

На лекції були присутні студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», викладачі кафедр товарознавства, управління безпечністю та якістю, товарознавства та митної справи.

Студенти були ознайомлені зі специфікою проведення товарознавчих судових експертиз, отримали корисні поради щодо особливостей проведення товарознавчих досліджень у практичній діяльності експертних та  науково-дослідних установ.

Студенти, викладачі, завідувач кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Белінська С. О., декан факультету торгівлі та маркетингу Осика В. А. висловили щиру вдячність  Інні Георгіївні за змістовну лекцію.

остання редакція 20.03.2019
Vega