Презентація стипендіальних програм Посольства Франції в Україні

Для студентів Київського національного торговельно-економічного університету відбулася презентація координатора стипендіальних програм Посольства Франції в Україні Оксани Ландо.

О. Ландо на зустрічі 21 березня 2019 року розповіла про стипендіальні програми уряду Франції для навчання іноземних студентів як французькою та і англійською мовою. Студенти також дізналися про особливості системи вищої освіти у Франції, відмінності підготовки фахівців з економіки та менеджменту в закладах вищої освіти Франції та України.

У рамках візиту відбулася також зустріч пані Ландо з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П.

остання редакція 24.03.2019
Vega