Майбутнє туристичної галузі в надійних руках!

У Київському національному торговельно-економічному університеті 21 березня 2019 року в рамках    Консумерського фестивалю «Час діяти!» відбувся фінальний етап конкурсу наукових студентських робіт «Майбутнє туристичної галузі» у рамках реалізації благодійної «Стипендіальної програми» провідного українського туристичного оператора – компанії «Travel Professional Group».

Мета програми - активізація науково-дослідної роботи студентів, залучення молодих амбіційних людей до розвитку туристичної галузі.

До складу конкурсної комісії увійшли провідні вітчизняні науковці і практики в галузі туризму:

Бойко

Олена

Валеріївна

начальник департаменту бронювання туристичних послуг за напрямами, співзасновник ТОВ «Тревел Профешенл Груп» (голова)

Мельниченк

Світлана

Володимирівна

проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор (заступник голови)

Ведмідь

Надія

Іванівна

декан факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор

Ткаченко

Тетяна

Іванівна

завідувач кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор

Любіцева

Олександрівна

завідувач кафедри країнознавства і туризму географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук, професор

Михайліченко

Ганна

Іванівна

професор кафедри туризму та рекреації Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, доцент

До фінального туру конкурсу, що відбувся 21 березня 2019 року, за результатами багатоетапного відбору потрапили 9 кращих студентських наукових робіт із закладів вищої освіти різних регіонів України - Києва, Харкова, Вінниці, Умані. Конкурсна комісія відзначила творчий характер усіх робіт, їх інноваційність, високий рівень презентацій наукових результатів. Виступи конкурсантів та поставлені аудиторією питання викликали цікаві дискусії та обмін думками.

За підсумками конкурсу найкращими були визнані роботи:

І місце:

Чупіна Катерина Олександрівна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини).
Тема: «Інклюзивний реабілітаційно-соціальний туризм для студентів з інвалідністю».
Науковий керівник: д.п.н., доц. Кравченко Оксана Олексіївна;

Островська Марина Борисівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
Тема: «Особливості використання муралів як туристичного ресурсу у місті Києві».
Науковий керівник: к.г.н., доц. Шпарага Тетяна Іліодорівна;

ІІ місце:

Винокур Марія Вікторівна (Київський національний торговельно-економічний університет).
Тема: «Мобільний додаток «Museo» в організації туристичної подорожі».
Науковий керівник: к.е.н., доц. Хлопяк Сергій Васильович;

ІІІ місце:

Зелінська Ганна Вадимівна (Вінницький торговельно-економічний  інститут КНТЕУ).
Тема: «Сучасний стан та перспективи розвитку туризму для людей з особливими потребами у Вінницькій області».
Науковий керівник: ст. викл. Лук’янець Алла Вікторівна.

Протягом календарного року переможці конкурсу отримуватимуть іменні стипендії від компанії "Travel Professional Group". Програма «Майбутнє туристичної галузі» передбачає також подальше працевлаштування учасників і переможців конкурсу на туристичному підприємстві.

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

1906
остання редакція 24.03.2019