logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Етап майстер-класів марафону "ZAMMLER's LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION" пройдено!

Загальна інформація

У КНТЕУ 21 березня 2019 року відбувся останній майстер-клас у рамках марафону "ZAMMLER's LOGISTICS EXPERIENCE for Z-GENERATION", ініційованого та організованого в генеральному партнерстві з Київським національним торговельно-економічним університетом провідним логістичним провайдером України ZAMMLER GROUP.

Майстер-клас "Митниця: митні процедури, особливості митного оформлення вантажів у режимі експорт/імпорт. Робота системи "Єдиного вікна" провів провідний фахівець компанії ZAMMLER керівник митно-брокерського відділу, експерт ZAMMLER -  Станіслав Толочний.

Захід видався надзвичайно інформативним, насиченим прикладами з практичного досвіду. Станіслав Толочний дуже детально розповів студентам про тонкощі документального оформлення експортно-імпортних операцій у контексті правильної їх підготовки до проходження процедур митного контролю. Зокрема студенти дізнались, що першим кроком у цьому напрямі є реєстрація декларанта в митних органах. Спікер також поділився низкою «лайфхаків» про те, як оформлювати деякі документи, аби уникнути багатьох митних ризиків і витрат.

Наприкінці майстер-класу студенти розв’язували підготовлений фахівцями компанії "ZAMMLER" кросворд з розглянутих питань.

Попереду залишилось найцікавіше: коворкінг, екскурсії, квести!

 Не пропустіть!

Це неймовірна нагода для кожного з Вас!

21.03.2019
42265
387
остання редакція 25.03.2019
42265