logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Підписано угоду про співпрацю з Асоціацією UCMItaly

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 22 березня 2019 року пройшла церемонія підписання угоди про співпрацю з Асоціацією UCMItaly. Захід відбувся за підтримки школи італійської кухні «SettimaLuna – In.Formazione». Угоду підписали ректор КНТЕУ Анатолій Мазаракі та президент UCMItaly Паоло Брешиа.

На заході також були присутні перший проректор з науково-педагогічної роботи Притульська Наталія Володимирівна, проректор з науково-педагогічної роботи Шаповал Світлана Леонідівна, проректор з наукової роботи Мельниченко Світлана Володимирівна, керівники відділів, завідувачі профільних кафедр, викладачі та студенти.

Співпрацю ініційовано факультетом ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, у рамках якої студенти факультету матимуть унікальну можливість проходження практики та отримання професійного досвіду, знань та вражень у готельно-ресторанних комплексах південної частини Італії за програмою «Культура італійської кулінарології».

Асоціація UCMItaly і школа італійської кухні «SettimaLuna – In.Formazione» об’єднують успішні, з багатою спадщиною ресторанні та готельно-ресторанні заклади Італії, що презентують традиційні середземноморські надбання та запроваджують сучасні інноваційні технології.

22.03.2019
42265
953
остання редакція 25.03.2019
Vega