ІІ етап Студентської Ліги м. Києва з гри «Що? Де? Коли?»

У КНТЕУ за підтримки Київського молодіжного клубу 22 березня 2019 року  був проведений ІІ етап Студентської ліги м. Києва з гри «Що? Де? Коли?», що одночасно стартував у декількох провідних навчальних закладах столиці.

Турнір знову зібрав найсильніших та найвідданіших справі інтелектуалів усіх факультетів. Приємно, що і цього разу до них приєдналися випускники минулих років. Ще зовсім недавно активні гравці університетського Клубу інтелектуальних ігор, сьогодні вони із задоволенням повертаються до Alma Mater, щоб дати уроки майстерності молодим знавцям.

Провів гру координатор проекту в КНТЕУ доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

Як і на першому етапі змагань, боротьба за призові місця виявилася запеклою та інтригуючою. Лідери змінювались чи не після кожного каверзного питання. Зрештою переможцями турніру стали:

• І місце – команда «Теорія маленького вибуху» (збірна ФФБС та випускників минулих років):

Відякова Євгенія (2 курс, 1 група)

Некипіла Яна (2 курс, 1 група)

Донченко Дмитро (випускник)

Донченко Олександра (випускниця)

Толкачов Олександр (випускник)

Чернецький Богдан (випускник)

• ІІ місце – команда «ЮВ» (збірна ФОАІС, ФРГТБ, ФМТП та ФЕМП):

Баєв Роман (ФОАІС, 4 курс, 1 група)

Анатоліті Сніжана (ФМТП, 2 курс, 4 група)

Левадна Віталія (ФМТП, 3 курс, 5 група)

Лопуга Владислав (ФОАІС, 2 курс, 9 група)

Масловський Олександр (ФЕМП,1 курс, 16 група)

Швайцер Вероніка (ФРГТБ, 3 курс, 8 група)

• ІІІ місце – команда «Баланс!» (ФОАІС):

Марченко Тетяна (2 курс, 2 група)

Стецюк Євгеній (« курс, 2 група)

Гнасько Олена (1 курс, 2 група)

Новіков Владислав (1 курс, 2 група)

Пахнюк Тетяна (1 курс, 3 група)

Згодом стануть відомі результати виступу студентських команд на інших столичних ігрових майданчиках.

Вітаємо переможців і чекаємо всіх охочих на наступних етапах Студентської ліги! Слідкуйте за анонсами!

остання редакція 25.03.2019
Vega