До Дня ФОАІС у КНТЕУ відбувся перший майстер-клас від клубу програмістів

У рамках заходів до Дня факультету обліку, аудиту та інформаційних систем студенти університету мали змогу 21 березня 2019 року відвідати перший майстер-клас від клубу програмістів.

Головною темою обговорення стало питання саморозвитку у сфері SMM і Target. Своїми знаннями та значним досвідом ділились студенти спеціальності «Комп’ютерні науки», що вдало поєднують навчання і професійну діяльність у цій сфері.

Зі вступним словом до слухачів звернувся координатор наукової роботи студентів факультету Владислав Лопуга. Він акцентував актуальність обраної для обговорення теми, а також підкреслив, що зустріч буде корисною, адже слухачі отримають цінні знання, що ґрунтуються на практичних навичках спікерів.

Головний лектор зустрічі – Микола Чігвінцев, CEO та фаундер власного стартапу «Chygvincev», дав слухачам бажану інформацію. У висновку він зазначив, що головним у досяганні успіху є працелюбство та вміння презентувати себе.

Це далеко не остання зустріч з молодим підприємцем, тому слідкуйте за анонсами і розвивайтесь разом з нашим клубом!

остання редакція 25.03.2019
Vega