logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День гуртожитку № 6

Загальна інформація

Перейнявши естафету гуртожитку № 1, 21 березня 2019 року свій День народження відсвяткував і № 6. Обираючи тематику, студенти-організатори хотіли, щоб це було не лише цікаво та захоплююче, але й повчально. Тому темою обрали «Ніч жахів»: незвичайні та моторошні декорації панували в коридорах та залі гуртожитку, а головні герої уособлювали певні правопорушення, які мешканці почасти допускають у своїй другій домівці - неправильне користування електроприладами, антисанітарний стан кімнат, проведення сторонніх осіб, паління на балконі та вживання алкоголю. Словом, повний набір!

Розважальний підхід до вирішення цих проблем може позитивно вплинути на виховний процес, уникнути правопорушень. Протягом дійства мешканці гуртожитку та гості брали участь у цікавих та веселих конкурсах, за результатами яких отримали цінні подарунки. За основу взяли квест, у якому брали участь і гравці, і учасники із залу.

Насамкінець гравці змогли пройти кожен рівень цієї гри, а глядачі отримали безліч вражень. Між конкурсами гості могли насолодитися чудовими виступами мешканців. Шалені танці, жарти та теплі пісні ще більше піднімали настрій присутнім.

На десерт всі скуштували смачний торт.

Життя прекрасне!

                                                                       А. О. Мироненко (ФФБС 2-6)

21.03.2019
42265
365
остання редакція 27.03.2019
Vega