logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Перемога на Міжнародному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва «STANISLAVIV Dance FESTIVAL-2019»

Загальна інформація

Студія сучасного танцю «Light» Київського національного торговельно-економічного університету з феєричним успіхом взяла участь у VII Міжнародному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва «STANISLAVIV Dance FESTIVAL-2019» та посіла призові місця у кількох номінаціях:

  • І місце в номінації «Формейшн дорослі» з композицією «Кармен»;
  • ІІ місце в номінації «Танцювальне шоу дорослі» з композицією «Маріонетки».

До зіркового журі увійшли відомі професіонали: Влад Яма, Ілона Гвоздєва, Валерій Шкоріненко, Мирослав Мирохович (Словаччина), Томаш Томашевич (Польща), Катерина Білявська, Ася Коваленко. 

У конкурсі брали участь близько 80 колективів зі всієї України та з-за кордону. Наш колектив перетанцював професіоналів, учнів хореографічних шкіл Влада Ями та Ілони Гвоздьової, чим вразив останніх. Коментуючи виступ "Light", члени журі здивувалися, що учасники студії є студентами не профільного ЗВО, проте підкреслили, що відчули - до улюбленої справи танцівниці ставляться з душею!

Керівника студії хореографа-постановника Культурно-мистецького центру КНТЕУ Кисельову Анну відмітили окремою подякою.

До речі, наші дівчата не тільки танцювали, а і скористалися нагодою провести профорієнтаційну роботу серед інших талановитих учасників-конкурентів. Подарувавши інформаційні матеріали та сувеніри, запросили їх приєднатися до родини КНТЕУ.

27 березня 2019 року колектив урочисто нагородив ректор Анатолій Антонович Мазаракі. Він привітав дівчат і побажав натхнення та наснаги у створенні нових захоплюючих танцювальних шоу. 

Вітаємо й пишаємося!

Бажаємо нових злетів!

27.03.2019
42265
1322
остання редакція 27.03.2019
Vega