Студенти КНТЕУ здобули перемогу в правничому брейн-рингу

За сприянням кафедри адміністративного, фінансового, інформаційного права та кафедри міжнародного публічного права представники КНТЕУ взяли участь у правничому брейн-рингу серед студентів-іноземців, який відбувся в Національному авіаційному університеті.

Команду КНТЕУ представили студенти ФМТП:

• Шахбазова Ельвіна,
  • Ціпле Іонел,
  • Абушова Белла.

Тематика брейн-рингу охопила широкий комплекс питань адміністративного, цивільного, кримінального, господарського, трудового та земельного права. Продемонструвавши високий рівень теоретичної і практичної підготовки, наші студенти в напруженій боротьбі вибороли почесне ІІ місце та були нагороджені кубком і грамотою.

Тренер команди – Гуржій Анна Валеріївна, доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права.

Вітаємо з перемогою!

остання редакція 27.03.2019