Key West University (USA) – новий партнер КНТЕУ

Укладено меморандум про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Key West University (USA).

Співробітництво заплановано здійснювати за такими напрямами:

• проведення професорами і дослідниками онлайн-лекцій;
  • обопільний обмін новітніми технологіями навчання;
  • проведення спільних наукових досліджень;
  • обмін науковими матеріалами;
  • організація спільних наукових конференцій, симпозіумів, семінарів;
  • спільна робота в рамках взаємовигідних міжнародних освітніх і науково-дослідницьких  проектів та програм;
  • вивчення можливості запровадження освітніх програм подвійного дипломування, зокрема в рамках чинної освітньої програми підготовки магістрів «Міжнародне бізнес-адміністрування», програм управлінського розвитку тощо.

Розпочато й практичну реалізацію співпраці: відбулася онлайн-участь представників Key West University в роботі XII Міжнародного бізнес-форуму «Проблеми та перспективи розвитку інноваційної діяльності в Україні» 22 березня 2019 року.

Меморандум укладено за сприянням Інституту вищої кваліфікації.

остання редакція 29.03.2019