Вихованці кафедри міжнародних економічних відносин КНТЕУ - призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Міжнародна економіка"

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Міжнародна економіка”. Київський національний торговельно-економічний університет представляли студентки 4 курсу, спеціалізації «Міжнародна економіка» кафедри міжнародних економічних відносин  Корогод Альона Ярославівна та Тропиніна Аліна Сергіївна  (СВО «бакалавр»).

Головувала в журі олімпіади завідувач кафедри міжнародних економічних відносин проф. Мельник Тетяна Миколаївна.

Учасники олімпіади  виконували конкурсні завдання, які передбачали комп’ютерне тестування та вирішення комплексної ситуаційної задачі.

За результатами змагань дипломом І ступеня нагороджено Корогод Альону Ярославівну та грамотою в номінації «За системність мислення» Тропиніну Аліну Сергіївну.

Колектив кафедри міжнародних економічних відносин щиро вітає переможців із блискучим результатом і бажає їм творчої наснаги та подальших наукових звершень!

остання редакція 02.04.2019
Vega