Підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит»

У Київському національному торговельно-економічному університеті протягом 1-2 квітня 2019 року відбувалася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» у 2018/2019 навчальному році.

У конференції взяли участь 38 студентів з 29 закладів вищої освіти. У складі галузевої конкурсної комісії працювали 28 науково-педагогічних працівників із 14 провідних закладів вищої освіти.

За результатами підсумкової конференції галузева конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» у 2018/2019 навчальному році:

• дипломами І ступеня – 6 студентів,
  • дипломами ІІ ступеня – 9 студентів,
  • дипломами ІІІ ступеня – 16 студентів.

Студенти кафедри фінансів факультету фінансів та банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету відзначені у складі переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси і кредит» у 2018/2019 навчальному році та отримали нагороди:

• Романюк Тетяна Анатоліївна – диплом І ступеня,
  • Лиса Катерина Іванівна – диплом ІІ ступеня,
  • Ястреб Ярослава Миколаївна – диплом ІІІ ступеня.

остання редакція 08.04.2019
Vega