logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Майстер-класи від фахівців-практиків ТОВ «М.Е.ДОК»

Загальна інформація

Протягом 7 березня - 2 квітня 2019 року на кафедрі програмної інженерії та кібербезпеки був проведений цикл лекційних та практичних занять із дисципліни «Електронний документообіг» для студентів 1 курсу 2, 3 та 5 академічних груп спеціалізації «Облік і оподаткування» та «Фінансовий контроль та аудит» і 3 курсу 9, 10 академічних груп спеціальності «Менеджмент персоналу» за участю представників ТОВ «М.Е.ДОК» розробника українського програмного продукту у сфері автоматизації процесів електронного документообігу «M.E. Doc».

До підготовки і проведення майстер-класів були залучені фахівці з розвитку персоналу ТОВ «М.Е.ДОК» Кім Артем Сергійович та Аладьїн Ігор Андрійович. Вони змістовно і професійно ознайомили студентів із широким колом функціональних можливостей програми «M.E. Doc», продемонстрували практичні прийоми роботи в системі електронного документообігу з урахуванням специфічних вимог для різних напрямків діяльності.

Студенти уважно і зацікавлено слухали про систему електронного документообігу «M.E. Doc», а також отримали відповіді на всі питання щодо практичної роботи з програмою.

Заняття проводились у рамках Угоди про співробітництво між ТОВ «М.Е.ДОК» та КНТЕУ.

02.04.2019
42265
627
остання редакція 08.04.2019
Vega