logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Зустріч студентів КНТЕУ з найвидатнішим в Україні фахівцем з ораторської майстерності Юрієм Борисовим

Загальна інформація

Кафедрою журналістики та реклами за підтримкою РСС та Творчого Рекламного Об’єднання Студентів ФТМ КНТЕУ 3 квітня 2019 року було організовано зустріч із найвидатнішим в Україні фахівцем з ораторської майстерності та ведення ділових переговорів Юрієм Борисовим. Він є розробником 6 власних курсів, керівником навчального центру "Astra Sapiens", телеведучим, тренером-консультантом медійних осіб, автором книг "Медійна особистість", "Сценарії переконливого виступу" та ін.

Талановитий спікер поділився зі студентами досвідом своєї роботи та секретами вдалого виступу. Слухачі мали змогу дізнатись про типи питань та можливі відповіді на них. Майстер слова Юрій Борисов представив алгоритм виступу перед публікою, навів приклади маніпулятивних дій, сценарії інтерактивної взаємодії зі споживчою аудиторією. Необхідно зробити акцент на легкості, невимушеності та гумористичному донесенні серйозної інформації.

Студенти та викладачі приймали активну участь, ставили питання та в кінці виступу брали автографи.

Також професійному оратору було проведено екскурсію університетом та презентовано першу в Україні Smart-бібліотеку КНТЕУ, що приємно здивувало запрошеного гостя.

Чекаємо нових зустрічей та творчої наснаги!

03.04.2019
433884
707
остання редакція 05.04.2019
433884