Наукова студентська конференція «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства»

У Київському національному торговельно-економічному університеті 5 квітня 2019 року відбулося нагородження переможців та відзначення учасників наукової студентської конференції «Пріоритети соціально-економічного розвитку суспільства», яку традиційно організовує та проводить факультет економіки, менеджменту та психології.

Роботу конференції відкрили проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету, доктор економічних наук, професор Мельниченко Світлана Володимирівна, декан факультету економіки, менеджменту та психології, кандидат економічних наук, доцент Міняйло Олександр Іванович. Вони привітали молодих науковців та побажали натхнення в наукових дослідженнях і результативності в реалізації наукових здобутків.

На пленарному засіданні виступили студенти Київського національного торговельно-економічного університету:

• Кононенко Є. В. з доповіддю "Конкуренція на ринку послуг мобільного зв'язку", науковий керівник - д.е.н., професор Уманців Ю.М.;
  • Лінник Т. В. з доповіддю "Методи оцінювання платоспроможності підприємства", науковий керівник - д.е.н., професор Ситник Г.В.;
  • Джулай М. В. з доповіддю "Комунікаційна політика підприємства", науковий керівник - к.е.н., доцент Сичова Н.В.;
  • Дементенко Г. О. з доповіддю "Психологічні особливості мотивації молоді", науковий керівник - к.е.н., доцент Вербицька Л.Ф.;
  • Бойко Л. В. з доповіддю "Система е-послуг в Україні", науковий керівник - к.е.н., доцент Сонько Ю.А.

У конференції взяли участь 357 студентів КНТЕУ, ТЕК КНТЕУ та гімназії "Наукова зміна", які презентували свої доповіді в 12 секціях:

• Соціально-економічний розвиток України
  • Формування та реалізація економічної політики
  • Економічне управління підприємством
  • Фінансове забезпечення розвитку підприємства
  • Інвестиційний менеджмент підприємства
  • Economic security of state and enterprise
  • Особистий розвиток менеджера
  • Соціальний розвиток працівників
  • Публічне управління та адміністрування
  • Державне регулювання економіки України
  • Психологічні особливості професійної діяльності
  • Економічна й організаційна психологія

За результатами роботи конференції було визначено та нагороджено переможців:

• дипломами І ступеня – 19 студентів,
  • дипломами ІІ ступеня – 26 студентів,
  • дипломами ІІІ ступеня – 23 студенти.

Варто зазначити, що серед переможців конференції є учні десятого класу гімназії "Наукова зміна" та студенти ТЕК КНТЕУ.

остання редакція 08.04.2019