Студенти КНТЕУ – лідери всеукраїнських змагань з економіки підприємства!

На базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпро) протягом 3-5 квітня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіаді з дисципліни «Економіка підприємства». В інтелектуальному змаганні взяли участь 80 студентів із 46 вищих закладів освіти України.

Студенти 4-го курсу 11 групи ФЕМП успішно пройшли випробовування фахових знань та достойно представили КНТЕУ. Зокрема, Яценко Аліна посіла друге місце, а Біленко Яна - четверте місце.

У складі журі олімпіади була доцент кафедри економіки та фінансів підприємства Трубей Оксана Миколаївна.

Кафедра щиро вітає переможців та бажає успіхів і надалі!

остання редакція 08.04.2019
Vega