Команда "KNUTE KIDS" перемогла у студентській бізнес-грі «Корпорація ідей»

На базі Харківського інституту фінансів КНТЕУ протягом 5-6 квітня 2019 року відбувалась міжнародна студентська бізнес-гра «Корпорація ідей 6».

Активну участь у змаганні бізнес-ідей взяли студенти ФЕМП КНТЕУ.

Бізнес-гра складалася з двох частин (етапів). Перший етап мав назву «Підприємець»: кожна команда заздалегідь розробила одну привабливу і перспективну з комерційної точки зору ідею і презентувала її журі в перший день змагань.  На другому етапі «Живчик» команди додатково отримували бали за вирішення бізнес-кейсів, завдань на логіку, інтерактивність, креативність, формування стратегії, рекламу та комунікації.

До складу журі конкурсу увійшли відомі в Україні підприємці: Павлов Владислав - засновник "Антикафе 7/9" та молодіжного журналу "Palindrom" і "Pavlov Group Events"; Гагарінов Олексій -  засновник консалтингової компанії FSS (Factory of System Solutions); Чумак Олександр - президент Асоціації приватних роботодавців; Юровська Юлія – заступник директора ТОВ «ДМ БРОК», аудитор, представник бізнес-групи «Співдружність»; Хохлов Роман - виконавчий директор "GREENSTEP" та інші.

У бізнес-грі «Корпорація ідей 6» взяли участь 13 команд (61 студент) із різних ЗВО України.

• Команда "KNUTE KIDS" у складі: Мiсецький Денис (3 курс група 2), Конопацька Снiжана (3 курс 1 група), Скорозвон Катерина (3 курс 2 група), Симоненко Iнна (3 курс 2 група) - презентувала проект "Медбраслет" і посіла перше місце за підсумками двох днів змагань. Науковий керівник проекту – доц. кафедри економіки та фінансів підприємства Пурденко Олена Анатоліївна.
  • Команда "Stud power" у  складі: Дем’янчук Ярослав (3 курс 1 група), Матiєнко Анастасія (3 курс 2 група), Пащенко Ольга (3 курс 4 група), Бiзбiз Тетяна (3 курс 4 група) - отримали сертифікати учасника за проект "Life box", науковий керівник - доц. кафедри економіки та фінансів підприємства Мельник Вікторія Володимирівна.

Вітаємо переможців та бажаємо реалізації бізнес-ідей!

06.04.2019
остання редакція 08.04.2019