logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами та програмами»

Загальна інформація

На базі кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 5 квітня 2019 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018–2019 н.р. зі спеціальності «Управління проектами та програмами» та присвячена йому ІІ науково-практична конференція «Сучасні тренди підготовки фахівців з управління».

Участь у конкурсі та конференції взяла студентка освітнього ступеня «магістр» зі спеціалізації «Управління бізнесом» Джулай Марина Володимирівна, наукова робота якої на тему «Формування програми управління ризиками» викликала інтерес у членів галузевої комісії. Презентація отриманих теоретичних та практичних результатів роботи показала високий науковий рівень дослідження та фахову компетентність студентки.

За підсумками конкурсу Марина Джулай була нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а її науковий керівник – професор кафедри менеджменту КНТЕУ І. В. Федулова відзначена двома подяками – за високий рівень теоретичної підготовки студентки до участі у конкурсі та за високий професіоналізм та активну роботу у складі галузевої конкурсної комісії під час ІІ етапу ІІ туру конкурсу.

Викладачі кафедри менеджменту КНТЕУ та одногрупники пишаються науковою відзнакою студентки і щиро вітають Марину Джулай та її наукового керівника Федулову Ірину Валентинівну з достойним результатом, бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень та цікавих проектів з мінімальними ризиками!

05.04.2019
42265
558
остання редакція 08.04.2019
Vega