Перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Управління проектами та програмами»

На базі кафедри міжнародних економічних відносин та управління проектами Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 5 квітня 2019 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018–2019 н.р. зі спеціальності «Управління проектами та програмами» та присвячена йому ІІ науково-практична конференція «Сучасні тренди підготовки фахівців з управління».

Участь у конкурсі та конференції взяла студентка освітнього ступеня «магістр» зі спеціалізації «Управління бізнесом» Джулай Марина Володимирівна, наукова робота якої на тему «Формування програми управління ризиками» викликала інтерес у членів галузевої комісії. Презентація отриманих теоретичних та практичних результатів роботи показала високий науковий рівень дослідження та фахову компетентність студентки.

За підсумками конкурсу Марина Джулай була нагороджена дипломом ІІІ ступеня, а її науковий керівник – професор кафедри менеджменту КНТЕУ І. В. Федулова відзначена двома подяками – за високий рівень теоретичної підготовки студентки до участі у конкурсі та за високий професіоналізм та активну роботу у складі галузевої конкурсної комісії під час ІІ етапу ІІ туру конкурсу.

Викладачі кафедри менеджменту КНТЕУ та одногрупники пишаються науковою відзнакою студентки і щиро вітають Марину Джулай та її наукового керівника Федулову Ірину Валентинівну з достойним результатом, бажають їм творчої наснаги й подальших наукових звершень та цікавих проектів з мінімальними ризиками!

остання редакція 08.04.2019
Vega