Семінар для працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій

В Інституті вищої кваліфікації 8-9 квітня 2019 року проведено семінар на тему «Внутрішній аудит: організація, методика та стандартизація» для осіб начальницького складу та працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Слухачі дали високу оцінку організації навчання та професійному рівню викладачів КНТЕУ: канд. екон. наук, доценту кафедри фінансового аналізу та аудиту Роздобудьку В. В., канд. юрид. наук, начальнику юридичного відділу Івасину О. Р., канд. психол. наук, доценту кафедри психології Миронцю С. М., канд. техн. наук, доценту кафедри інженерно-технічних дисциплін Палієнко О. О.

Заняття проходили в оновленому комп’ютерному класі ІВК КНТЕУ.

остання редакція 11.04.2019
Vega