Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова політика в системі соціально-економічного розвитку України»

На базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Фінансова політика у системі соціально-економічного розвитку України», підготовлена кафедрою фінансів факультету фінансів та банківської справи.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися декан факультету фінансів та банківської справи, кандидат економічних наук, доцент Т. В. Канєва, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України І. Я. Чугунов.

З доповідями на пленарному засіданні виступили:

• голова Державної аудиторської служби України Л. В. Гаврилова «Державний фінансовий контроль та аудит в  умовах трансформації економіки»;
  • завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України І. Я. Чугунов «Бюджетна політика соціально-економічного розвитку країни»;
  • професор кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор С. В. Волосович «Інституційна трансформація фінансових систем»;
  • професор кафедри фінансів, доктор економічних наук, професор Л. В. Козарезенко «Фінансове забезпечення суспільного розвитку».

У роботі конференції протягом 10-11 квітня 2019 року взяли участь представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Рахункової палати України, Державної аудиторської служби України, провідні вчені, викладачі, аспіранти закладів вищої освіти та науково-дослідних установ України.

У своїх виступах та оприлюднених матеріалах обговорювали актуальні питання формування та реалізації фінансової політики економічного зростання, бюджетно-податкової політики соціально-економічного розвитку країни, розвитку ринку фінансових послуг, фінансового забезпечення суспільного розвитку.

За результатами роботи конференції учасники затвердили відповідні рекомендації.

остання редакція 16.04.2019
Vega