"Руханка" у КНТЕУ - ранкова гімнастика у межах акції "КНТЕУ за здорове покоління"

Київський національний торговельно-економічний університет дотримується думки про те, що здоров`я понад усе, а спортивні досягнення студентів є додатковим підтвердженням відношення університету до розвитку й пропаганди любові до спорту.

Саме тому вже в котрий раз в стінах нашого університету всі студенти, викладачі та працівники 8 квітня 2019 року зібрались в Гранд-холі А корпусу задля того, щоб разом провести руханку та почати ранок активно.

"Руханка в КНТЕУ" символізує жагу всього студентства бути здоровими, вести здоровий спосіб життя та служити взірцем оточуючим.

Організаторами заходу стала рада студентського самоврядування КНТЕУ та факультет торгівлі та маркетингу.

Щиро вдячні всім, хто приєднався до нас в цей ранок!

Будьте активними!

07.04.2019