logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Екскурсія на завод Procter&Gambel Boryspil Plant у рамках проекту "Business2students by Watsons"

Загальна інформація

Студенти та співробітники КНТЕУ 11 квітня 2019 року відвідали завод Procter&Gambel Boryspil Plant у рамках проекту "Business2students by Watsons".

Під час візиту відбувся майстер-клас Юрія Зозулі - фінансового менеджера відділу розвитку клієнтів P&G на тему «Фінансовий менеджмент і його можливості в житті». Зустріч із паном Юрієм була надзвичайно практичною та плідною, навіть довелось докласти зусиль та вирішити реальні кейси. Традиційно студенти, які ставили найвлучніші питання спікеру, отримали подарункові сертифікати від компанії "Watsons".

Неабияке враження отримали гості від екскурсії на виробництві та в офісі! Усі зійшлись на думці, що від побаченого і почутого виникає лише одне почуття - почуття гордості за таке виробництво на території нашої країни та такого роботодавця.

Завершив візит особливий спікер - директор Procter&Gambel Boryspil Plant. Він розповів про історію створення заводу, лінії виробництва та торгові марки, особливості просування бренду на ринках країн Європи та Африки, а також звернув увагу на те, що у 2015 році Procter&Gambel Boryspil Plant першим у Європі отримав статус безвідходного виробництва.

Усі учасники отримали цінні призи від компанії, дізнались про стажування та зарядились дивовижними емоціями та мотивацією!

Висловлюємо подяку компанії "Watsons" та проекту "Business2students" за надану можливість!

12.04.2019
42265
1060
остання редакція 15.04.2019
42265