logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Вручення сертифікатів з французької мови

Загальна інформація

У Центрі європейської освіти 12 квітня відбулося вручення сертифікатів студентам та викладачам Київського національного торговельно-економічного університету, які пройшли двотижневий навчальний курс із розмовної та ділової французької мови з представником Асоціації французької мови як іноземної Франція – Україна, викладачем Ерве Фраде.

Навчання відбулося в рамках угоди про міжнародне співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом, Федерацією «Обміни Франція – Україна» та Асоціацією французької мови як іноземної Франція – Україна,  яке триває вже чотири роки. За цей період близько 100 студентів університету мали змогу покращити свої знання з французької, відвідуючи заняття з носіями мови. Студенти, які цьогоріч успішно пройшли навчання, отримали сертифікати за двома напрямами – «Розмовна французька мова» та «Ділова французька мова».

На церемонії вручення сертифікатів була присутня директор Центру європейської освіти Дупляк Т. П., яка привітала студентів університету з успішним завершенням навчання та побажала їм успіхів у подальшому удосконаленні рівня володіння французькою мовою.

12.04.2019
433884
885
остання редакція 15.04.2019
Vega